SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Shtëpia afër EULEX-IT
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në një lagje tepër të sigurtë dhe të qetë.Shtëpia përbëhet prej dy kateve dhe ka një siperfaqe prej 140 m2,të cilat i dedikohen vetëm për banim,kurse 60m2 të tjera e ka vetëm terracën,e cila është tejët ideale për të kaluar një kohë në këto ditë të verës.Shtëpia është e mobiluar në tërësi dhe po ashtu vlen të përmendët se po ashtu posedon edhe një kopsht të vogël,dhe një garazhd për një veturë.Shtëpia posedon edhe ngrohjen qendrore nga kryeqyteti (Termokosi),dhe ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Kuzhina
Tri Dhoma Gjumi
Një Banjo
Një Wc
Një Ballkon dhe
Një Terracë

Çmimi : 1200 € (I Diskutueshëm) (Duke përfshirë në Çmim vetëm fakturat komunale të ujit dhe mbeturinave).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »