SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera tek Rruga B, Mati 1, 52m2, 1 dhome gjumi
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
195586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera Banesa e cila ndodhet tek Mati 1 , rruga B, posedon kamera ,ne cdo kat si dhe esht ndertim i vitit 2013 ,poashtu posedon 52m2 , 1 dhome gjumi, sallonin , kuzhinen , koridorin , banjo dhe tarase, eshte e mobiluar komplet per banim uje rryme 24 ore pa nderprerje, per me teper informata si dhe mund te na konntakto permes vibberit apo what's app
Per kontakt +37744601227
leshoj me qira leshoj me qera leshohet me qira leshohet me qira banes me qira , me qura banes, banesa , shitje qera qrea qear


For rent, fully condition, to let
Lease rent (flat). The apartment is located in Prishtina- Mati 1 , rruga B, rr.Ndue Perlleshi
The apartment has 52sqm of living space,
1 bedrooms, living room, kitchen, corridor, bathroom and terrace, , is fully furnished for residential use, 24 hours continuous water supply, for me more
information can contact us ni through viber, whatsapp
+37745601227bannnn

PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter s ,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , bannnn
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »