SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Tokat ne Lipjan (kodi; 560/18)
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
195589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensini JETI Shpk ka ne shitje dy Parcella ne Lipjan –Afer mullirit , ne magjistralen Prishtine-Ferizaj.
Parcellat kan rreth 35.31 m2 nga secila , dmth 70.62 m2 gjithsej, dhe parcellat jane te ngjitura me njera tjetren.

Parcellat posedojne ; Kanalizim dhe zhavor, dhe nje trafë 300 KW (e panvarur nga Keku)
Cmimi per keto parcella eshte 450.000
-Bejne ndrrim me banes ose me vetur.

-Per me shume informata kontaktoni ne nr te tel;
045 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail adresen tone ; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »