SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes (Garsonjere) me Qira ne Qender te Qafa e mobiluar 200 €
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
38 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
195590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (Garsonjere) me qira ne Qender te Qafa.
Banesa ka kete renditje:
-Dhome dite me kuzhine
-Banjo,koridor.
Komplet e mobiluar dhe e renovuar.
Ngrohje qendrore (termokos).
Kati X (posedon lift)

Çmimi : 200 €/muaj

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »