SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë (Gasonjere) në Shitje në Qender te Qafa 38m2
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
38 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
195591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa (Garsonjere) në Qender te Qafa.
Banesa gjindet në bllokun e parë tek tri blloqet e mëdha me pamje nga lindja dhe posedon:
-Dhome dite me kuzhine
-Banjo,koridor.
Komplet e mobiluar dhe e renovuar.
Ngrohje qendrore (termokos).
Siperfaqja: 38 m2.
Kati X (posedon lift)

Çmimi : 45,000 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »