SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 36m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
195597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsoniere) 36m2 me qira ne lagjjen Dardania.
Banesa eshte ndodhet ne katine VIII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Kuzhin ndaras nga Salloni dhe njekohesisht dhoma e gjumit.
-Banjo
Preferohet qe klienti te jete qift ose familjar.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »