SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 40m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
195601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsonieria) 40m2 me qira ne lagjjen Dardania.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon lift) dhe perveq sallonit posedon ballkon dhe banjo.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »