SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne qender
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
195604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne qender lakrishte me hyrje ( kulem) te veqant .Dera e oborit eshte e perbashket .Posedon dhome me kuzhine , dhome dhe banjo.E mobiluar dhe renovuar, e izoluar me te gjitha shpenzimet perveq rrymes .!!!!!!Vetem per qift ose vlla e moter !!!!!! Dy persona!!!!! Qift duhet te jete I punsuar. ☎️.044 338 919 !!!! Nuk bashkpunojm me agjencion!!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ED
Prishtinë
044338919
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »