SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 80m2 me qira në Qendër, përballë Policisë.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
195606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 80m2 me qira në Qendër, përballë Policisë.
Zyra gjendet në Qendër, përballë policisë dhe Qendrës së regjistrimit Civil (ngjitur me objektin e DORMEO-s), është e gatshmë për shfrytëzim dhe është në katin e II-të.
Zyra ka këtë renditje:
3. Njësi pune
1. Kuzhinë
2. Ballkona
1. Banjo
*invertari që duket në foto, nuk i përket zyres, që do të thotë se zyra është e zbrazët, pa invertar!

ID: T30075

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »