SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 561/18)
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni I patundshmerise JETI SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan –Dardania 1 Rruga Beqir Musliu,rruga 7, Shtepia nr 170.

Shtepia eshte 2 kateshe , ka 230 m2 dhe 4.80.
Ka flet poseduese, me dokumentacion te rregullt.

Kati I – Nje dhome te gjumit ,sallon-kuzhine, banjo, nje shpajz (tek shkallet)

Kati II – Tri dhoma te gjumit , banjo dhe dy ballkona .
Cmimi per kete shepi eshte 140.000 Euro . (Bejm ndrrim me banes ose vetur)

-Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne nr ;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail adresen tone;
Jeti-shpk@hotmailcom
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »