SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 59 m2, kati 7 me nje dhome gjumi, sallon me kuzhine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
ID e produktit :
195617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 59 m2, kati 7 me nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, ballkon, koridor dhe banjo, banesa gjendet ne objektin e Beni-Dona ne Pejton. Banesa eshte e pershtatshme per te jetuar, me pamje nga lindja, asnje objekt banesor nuk e pengon pamjen e saj prej qytetit (qendres).Cmimi 1000 E/m2 ( i diskutueshem)Kontakti +38349434929

049 559 144 / 044 444 221
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »