SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir 115m2 4 dhomshe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
195629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabri ish Emshir te banesat e quajtura banesat e arabeve, kulla 6 kati 6 me ashensore dhe siperfaqe 115m2, renditja, 3 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, toalet, banjo, e mobiluar komplet, çmimi 70.000 € me mobile, 65.000 € pa mobile. 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »