SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qira Modern ne Breg Diellit me inventare
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
195642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet lokali me qira me siperfaqe 60m2 i ndarë ne 2 njesi dhe 1 banjo, lokacioni ne Breg Diellit ne afersi te kolegjt Iliria, Xhambazeve, furres Qerimi 2. Lokali posedon inventar modern shumë ekskluziv. "1"-recepsioni, "2"-tavolina me 4 karrika, "3"-tavolina kryesore me 4 fotele per mysafir, lokali eshte i gatshem dhe i sapo renovuar komplet ne menyre moderne, çmimi 500 € i pa diskutushem. 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »