SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera – Prishtine/Qagllavice
Çmimi :
€770.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
195688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prishtine – Qagllavic

M2 rreth 330 me garazh
Toka 3Ari gjithsej
1 ari shtepi 2 ari vend
Kate 2 e mobiluar 90%
Qmimi 770 € per muaj

Ngrohja qendrore me pelet
Dhe bojlera te instaluar me ngrohje qendrore

4 dhoma gjumit 2 banjo 1 sallon dhe kuzhin ballkona rreth e rreth plus garazha mrena 1 vetur plus jasht per ni vetur mrena shtepis
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »