SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ne Lagjen Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
195689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera.Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 afer supervives. Banesa ka 70m2 dhe ka kete renditje: Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi,ballkon dhe banjo
Nr. kontaktues: 044-443-246

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prishtinë
044443246
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »