SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
195695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne lagjen "Ulpiana" ne rr "Zija Shemsiu" mbrapa AAK-se
Banesa ndodhet ne katin e katert (i fundit) pa ashensor
Posedon: 1 dhome te dites me ballkon, 1 dhome te fjetjes me ballkon, kuzhina, shpajzi, banjo dhe holli
Ngrohja me rryme termos, e mobiluar teresisht posedon parking per vetura jashta objektit te baneses per rreth 80 vetura
E pershtatshme per cifte
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »