SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira PENTHOUSE Exclusive afër EULEX-IT
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:47
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthouse Exclusive ka një lokacion tejët të mirë ,afër Rrugës B dhe EULEX-IT.Penthouse gjindet në katin e 8-të (të fundit) dhe ka një siperfaqe prej 400m2 ,që do të thotë komplet kati është kjo hapësirë marramendëse.Ky Penthouse është i përshtatshëm si për banim ashtu edhe për ndonjë zyre.I pabanuar më parë dhe është i pa mobiluar.Objekti banesor posedon po ashtu një parking të gjerë dhe garazhin nëntokësor,dhe ashensorin që funksionon 24/7.Penthouse përbëhet nga :

9 Njesi *Dhoma ) me dimenzione të ndryshme
3 Banjo të mëdha
Një Terracë të gjerë me pamje prej 360 shkallë

Çmimi : 1200 € Plus Shpenzimet Komunale

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »