SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Prishtine (kodi; 563/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
128 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Prishtine (HILL RESIDENCE)
Banesa eshte ne katin e 6-te, dhe ka 128 m2.
Eshte banes luksoze me pamje nga qyteti dhe posedon ; 2 dhoma te gjumit, Sallon-kuzhine, 2 banjo , 3 ballkona dhe nje shpajz.
Cmimi per kete banese eshte 950 euro m2.

-Per me shume informata kontaktoni ne nr tane te telefonit;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne E-mail adresen tone ;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »