SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Lokali me Qera ne Gjilan (Kodi; 564/18)
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
195730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje lokal I cili gjendet ne Gjilan (Varosh,Rr.P) Afer MOB-in.
Lokali eshte 3 Kat, dhe ka 330 m2.

-Per info me te hollesishme kontaktoni ne nr tane ;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne E-mail adresen tone;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »