SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira te Qafa
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne lagjen Qafa afer kafeve te vogla. Eshte ndertim i ri, ne katin e 4t, ka 65m² dhe eshte e mobiluar teresisht.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»Dhome gjumi
»Koridor
»Banjo
»Ballkon
»Nje depo te vogel
Cmimi 350euro

Agjensioni "HomeLink"
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »