SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Emshir
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesen me qira ne Emshir. ndertim i Lesnes, e mobiluar ne teresi, 70m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190 019
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »