SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 3 katesh ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
4202 m²
ID e produktit :
195733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 3 katesh ne shitje ne Lakrishte/Dardani.
Lokali eshte ne nje pozite shume te favorshme dhe e pershtatshme per zhvillimin e biznesit tuaj.
Lokali ka 3 njeri ndarese
-Kati i I-re 140m2
-Kati i II-te 140m2
-Kati i III-te 140m2

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »