SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Mati 1_2+1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet penthouse me qira ne lagjen Mati 1, rruga C, kompleksi Tregtia, banesa eshte super e mobiluar, gjendet ne katin e 10-te, 150m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy ballkona te medhenj
- dy banjo
- koridor
Qmimi 500euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »