SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Mati 1 Scandinavian Construction
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
195772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE MATI 1 SKANDINAVIAN CONSTRUCTIONS ,BANESA ESHT NE KATIN 2 ME KET RENDITJE:SALLON+KUZHIN2 DHOMA TGJUMIT2 BANJOKORIDOR TERAS.BANESA ESHTE E GATSHME VETEM ESHTE DUKE PERFUNDUAR SHTRIMI I PARKETIT.NA kontaktoni ne 044-298-069 045-253-636 ne viber +38344298069 dhe +38345253636 agjension ari

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Ari
Prishtinë
044298069
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »