SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Mati 1 Scandinavian Construction
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
195774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Mati 1 ne Scandinavian Construction banesa eshte ne katin e 2 banesa eshte e gatshme eshte vetem duke perfunduar shtrimi i parketit banesa ka kete renditje:kuzhina+salloni dhe 1 dhome gjumi koridorr terras dhe 1 banjo.na kontaktoni me 044-298-069 dhe 045-253-636 dhe viber +38344298069 dhe +38345253636 Agjensioni AriPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Ari
Prishtinë
044298069
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »