SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 banesa te madhsive te ndryshme ne Mati 1 Scandinavian construction
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
195796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 banesa te madhsive te ndryshme ne Mati 1 ndertim i Scandinavian Construction banesat jane ne katin e 2 qmimi sipas marrveshjes.Na kontaktoni 044-298-069 dhe 045-253-636 viber +38345253636 dhe +38344298069 Agjensioni AriPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Ari
Prishtinë
044298069
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »