SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€60,150.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
195798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne lagjen "Kalabria" ne kompleksi EXDC
Eshte ndertim i vitit 2011 ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor posedon kuzhin, dhome neje, dhe dhome fjetje me nxemje qendrore, lifit 24h, rryme 24ore.
Cmimi nuk perfshihet me mobilje, ofrohet vetem me kuzhinen, ka dokumentacion te rregullt te gatshem per perkthim tek pronari i ri
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »