SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
195801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" ne nje pozite te favorshme
Banesa ndodhet ne katin e shtate me ashensor ndersa ka kete renditje
2 dhoma gjumi
Sallon-kuzhin
Ballkon me qasje nga salloni dhe dhoma e gjumit
Banjo
Posedon dokumentacion qe perkthehet te noteri, ofrohet ne shitje pa mobilje
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »