SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent House 150m2 me qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent House 150m2 me qira në lagjen Arbëria.
Banesa gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan), në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Redoni, afër Sach caffe, ka gjithsej 120m2 banim, 30m2 Terasë dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
3 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 WC
1 Utility
1 Ballkon
1 Koridor
1 Terasë 30m2
1 Garazhë (e përfshirë në cmim)

ID: T00218

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »