SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Gjilan (kodi; 566/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje dy banesa , te cilat gjenden ne Gjilan (Te rrethi I ETC-se).

Banesa e pare eshte ne katin e 4-te , ka 91.25 m2 ,dhe ka kete renditje;
Dy dhoma te gjumit , sallon-kuzhine, banjo, ballkon .
Ka pamje nga furra e bukes.

Banesa e dyte eshte ne katin e 5-te , ka 89.85 m2, dhe ka kete renditje;
Dy dhoma te gjumit , Sallon-kuzhine, banjo, ballkon .
Eshte me pamje nga Menakoni.

Banesat jane ne perfundim e siper, dhe jane te gatshme per banim ne verë te vitit 2019.
Cmimi per keto banesa eshte 650 euro m2.

Per me shume informata kontaktoni ne nr tane;
045 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »