SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA LAGJJA TOKBAHSHQE
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin Prishtinë,lagje:Tokbashqe (afër shkolles Gjergj Fishta),kati:I dytë(II),sipërfaqja:130m2.
Banesa posedon:tre dhoma gjumi,sallon me kuzhin,koridor,depo dy banjo.
Banesa ështe e pajisur me :Parking 24 or,Agregat për krejt objektin dhe Kamera siguris 24or
Çmimi 500€
Tel : 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »