SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Katër banesa në shitje afer Universitetit Amerikan në Prishtinë (AUK)
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
195852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Katër banesa në shitje mbrapa shkolles normale në Prishtinë afer Universitetit Amerikan në Prishtin banesat shiten komplet dhe ndaras:
Banesat si tërsi posedojn një siperfaqe prej 600m2 kurse jan te ndara në këtë mënyr:
*Banesa e parë posedon një siperfaqe prej 80m2 banim dhe 41m2 teras
*Banesa e dytë posedon një siperfaqe prej 85m2 banim dhe 32m2 teras
*Banesa e tretë posedon një siperfaqe prej 135m2 banim dhe 50m2 teras dhe 30m2 oborr
*Banesa e katërt posedon një siperfaqe prej 126 m2 dhe 50m2 teras
Banesat janë të ndertimit cilesor dhe janë të gatshme per banim
Banesat gjinden në një zonë shumë të përshtatshme banimi si shkak i ajërit të pastert

Cmimi 650 euro m2 per banim ndersa 350 euro m2 për terasa

Code 20108
Per info +3834780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »