SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Breg te Diellit, kompleksi Dafina, banesat e Standardit, ka 89 m2, gjendet ne katin e pare, eshte komplet e mobiluar
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 90 000 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/124-677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »