SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 120m2 me qira në Dragodan - Arbëri.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa (Kat shtëpie) gjendet në Dragodan/Arbëri në rr. 24 Maji afër restaurant “Pinocchio”.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa gjithashtu posedon ngrohje qëndrore, kondicioner dhe ka në shfryëzim oborrin e perbashkët me gjelbërim dhe vend për grill.
Banesa ndodhet në një vend shumë të qetë për banim dhe ka pamje të bukur kah qyteti i Prishtinës.
Në cmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha shpenzimet.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »