SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 78m2 me qira në lagjen Kalabria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 78m2 me qira në lagjen Kalabria.
Banesa gjendet në lagjen Kalabria (ish Emshir), në kompleksin Blerti të ndërtuar nga kompnia e ndërtimit Lesna. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon

ID: T00240

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/559-966
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »