SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 567/18)
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
195858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan (Te Selami Koci).
Shtepia eshte 2 kateshe dhe ka 200 m2. Eshte e re dhe e izoluar.

Shtepia posedon;

Kati I - Sallon-kuzhine, 1 dhome e gjumit .

Kati II – 3 Dhoma te gjumit, banjo.

Cmimi per kete shtepi eshte ; 210.000 Euro.

-Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr tane;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »