SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fush Kosovë (Kodi; 568/18)
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Fush Kosove (Te komuna e re).
Banesa eshte ne katin e 5-te , dhe ka 52 m2.

Banesa posedon ; Nje dhome te gjumit ,Sallon me kuzhine , banjo dhe 1 ballkon. Eshte e mobiluar. (Nuk posedon lift)

Eshte Afer shkolles Fillore dhe te mesmes.

Cmimi per kete banese eshte 26.000 Euro (I diskutueshem)

-Per me shume informata kontaktoni ne nr te tel;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne E-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »