SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesën në shitje në Qendër të Prishtinës afer Hotel Grand
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
195861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesën në shitje në Qendër të Prishtinës afer Hotel Grandit te shkolla fillore Faik Konica kati i II 70m2
Banesa është tërsisht e renovuar me nxemje qendrore rrjeti i ri me Termokos, dhe sistem me rrym, Air Conditioner,
dritare te plastikes klasi A, roletne, dyer dhe dritare, derë të hymjes extra te blinduar anti zjarr, mobilje te reja etj
Ka pamjen ka Lindja dhe Perendimi
Parking vetem per banor
Dokumentacion te rregullt, perkthimi i menjëhershem
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy Ballkona
*Koridor
*Banjo
*Podrum- 28m2
Code 20109
Cmimi me marrveshje
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »