SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 77m² për qira Te Qafa
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
77m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt banesorë në afërsi të MiniMax, dhe është në katin e katërt (4) të banimit. 

Hapësira prej 77m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë, gjithashtu posedon ngrohje qendrore.
Hapësirë të mjaftueshme parkimi në afërsi të objektit. * Ndërtesa nuk posedon lift!

Lokacioni: goo.gl/maps/3qMzY3FVvL32 

Çmimi: 320€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #qafa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »