SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 54m2 me qira te Kafet e Vogla !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
195885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 54m2 me qira te "Kafet e Vogla" ose me saktsisht afer pumpes IP rr "Fehmi Agani"
Nodhet ne kati ne dyte dhe posedon nje dhome gjumi sallon me kuzhine banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet ofrohet per cift ose familjar me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »