SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 me qira te Parku i Qyteitt !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
195886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 me qira te "Parku i Qytetit" ne rr "Gustav Mayer" afer market Soma
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor me chip, posedon kete renditje dhome te madhe gjumi, salloni me kuzhine e tryezari, banjo, shpajz dhe ballkon
E pershtatshme per familjare ose cift me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »