SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 75m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
195888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 75m2 me qira ne "Qender" te qytetit te Prishtines
Ndodhet ne katin e dyte(pa ashensor), posedon tre hapsira te medha njera nder to e mobiluar e pershtatshme per hapsire pritese, dy ballkona me mundesi te mire per reklamim biznesi, nje nyje sanitare, eshte renovuar ne total se fundi dhe ploteson te gjitha kerkesat tuaja
E favorshme per avokature ose noter shkaku i lokacionit
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »