SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
195889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1"
Lokali ndodhet ne nje rruge te frekuentuar e te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme
Eshte e renovuar teresisht dhe posedon dokumentacion per perkthim te pronari i ri
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »