SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet hapsira 1085m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
1085 m²
ID e produktit :
195891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet hapsira prej 1085m2 me qira ne lagjen "Mati 1"
Objekti i hapesires eshte ndertim i ri dhe mjaft luksoz, e shtruar ne pllaka
Permban bodrumin, kati i pare dhe i dyte me mundesi parkingu, lift ne te gjitha njesite, e pershtatshme te shfrytezohet per veprimtari te ndryshme
Mundesia e marreveshjes 5+5 vite qira
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »