SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN DY BANESA ME 62m2 MAT1 ÇMIMI 42000 EURO
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
195892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat jane te ndertuara mjafte mire dhe plotesisht te rregullta me dokumentacion.
jane te perfunduara dhe e gatshme per mobilim
Secila eshte me sip. 62m2
Ka dhome te dites me kuzhine, dhome te fjetjes, banjo, shpajz dhe ballkon.
Kati i peste dhe i shtate
Shiqojne kah lindja e diellit
Lokacioni eshte forte i mire
Prane shkolles fillore, ambulantes dhe prane rruges A qe nise te ndertohet sivjet

Çmimi eshte atraktiv dhe vlene netem per kete jave
42000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »