SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA ME 89m2 KATI DYTE MAT1 PRANE SHKOLLES FILLORE
Çmimi :
€53,400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne finaliziim e siper dhe perfundon ne Shtaor 2018.
Kati i dyte
Dhome e dites me kushine, dy dhoma te fjetjes, banjo, wc, ballkon. Paradhoma eshte e madhe.
Ndertesa gjendet prane shkolles fillore Pavaresia dhe prane ambulantes.
Gjendet prane rruges A e cila do te jete e gjere sikur edhe rruga B dhe rruga C.
Kyçja eshte e lehte ne rrugen Muharrem Fejza dhe ne rrugen C (Enver Maloku), permes rrethrrotullimit ne qender te Matit.
Eshte zone e qete dhe tashme mjafte e populluar

Çmimi eshte 600 euro per meter katror dhe eshte çmim promovues. Ky çmim vlene 5 dite nga dita e shpalljes
Çmimet standarde ne kete zone jane 750 euro per meter katror.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »