SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 108.12m2 në L.Mati I te shkolla"Pavarsia", kati IV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 108.12m2 në L.Mati I te shkolla"Pavarsia", kati IV, banesa posedon:
- një sallon me kuzhin,
- tri dhoma gjumi
- një banjo
- një WC
- një ballkon
- koridor
- një depo.
Banesa pamjen e ka nga Lindja dhe eshte e gatshme per banim.

Çmimi sipas marrëveshjes
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »