SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA E RE 107m2 KATI 7 AFER QKUK
Çmimi :
€77,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lokacion te mire dhe ndertimi eshte me standard te larte e plotesisht i rregullt
Ka 107m2
Dhome e dites me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc, ballkon
Shiqon kah verilindja
Eshte prane QKUK dhe Eulex
E ka afer lagjen Ulpiana keshtuqe shkolla dhe qerdhet jane afer
Ka mundesi parkimi nen toke dhe mbi toke
Ka uje e lift perhere

Çmimi eshte promovues dhe eshte 720 euro per m2
Gjithsej 77000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »