SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Pasjak –Gjilan (kodi; 569/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
195930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje toke e cila gjendet ne Pasjak –Gjilan (afer Burgut)
Toka ka 57 ari gjithsej , dhe eshte me dokumentacion te rregullt.

-Per me shume informata kontaktoni ne nr tane;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »