SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3 BANESA NË SHITJE - PRISHTINË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 3 banesa në Prishtinë në lagjen MATI 1, në objektin ARSEKO ndërtuar nga kompania Arseko Construction.

* Përshkrimi i lokacionit *

Kompleksi ARSEKO gjendet në jug-lindje të Komunës së Prishtinës, përkatësisht në lagjen Mati 1.
Kompleksi ARSEKO shtrihet përgjatë rrugës E dhe ka çasje direkte nga 3 rrugët kryesore, rruga A, rruga B, rruga C.
Këto rrugë e lidhin kompleksin me lagjen Bregu i Diellit, lagjen e Spitalit, lagjen e Muhaxherëve, dhe rrugën e Veternikut.
Projekti është përshtatur sipas zgjidhjes urbane të aprovuar nga Komuna e Prishtinës.
Kompleksi është i dizajnuar për të ofruar komoditet, rehati, qetësi, dhe kualitet të jetës përtej standardeve të zakonshme që ofron tregu.
I projektuar me standarde bashkëkohore duke respektuar plotësisht rregullat dhe ligjet vendore dhe standardet ndërkombëtare, i pozicionuar në nje hapësirë të bollshme gjelbrimi, parking të mjaftueshem, hapësira për lojëra dhe objekte tjera përcjellëse, dhe qerdhe për fëmijë.

-----------------------------

* Përshkrimi i banesave 1/2/3 *

Banesa 1 dhe 2 është me sipërfaqe 89.13m2 në katin 7 me orientim kah Lindje/Jug
Banesa 3 është me siperfaqe 89.13m2 në katin 7 me orientim kah Lindje/Juga
Rëditja e banesave: Qëndrimi ditor me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhoma gjumi / Banjo / WC / Koridori / Ballkoni /
E gatshme për banim në Dhjetor 2018!
-----------------------------

Çmimi: Me marrveshje !

Për më shumë informata kontakto :

======================================
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www,facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
======================================
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »